rezervácia

RELAX

Nová Baňa

Turizmus a rekreácia

Novobanský región sa nachádza v južnej časti stredného Pohronia medzi dvoma chránenými krajinnými oblasťami Ponitrie a Štiavnické vrchy. Je ľahko prístupný pre motorizovaných návštevníkov, cykloturistov aj pre vyznávačov pešej turistiky, ktorých tu očakávajú krásne prírodné scenérie s množstvom architektonických, kultúrnych a technických zaujímavostí. Územím prechádzajú dôležité turistické ťahy:

 

 

  • Ponitrianska magistrála
  • Rudná magistrála
  • hrebeňovka od Uhlísk cez Tatiar, Agraš a Priesil

Turistické zaujímavosti

Informačné centrum Adresa: Námestie slobody č. 1 968 01 Nová Baňa

info@novabana.sk; noviny@novabana.sk www.novabana.sk

  • Tel.: 045/6782 880 Fax: 045/6782 881 

  SALAMANDRA Resort

SALAMANDRA Resort je situovaný uprostred unikátnej prírody Štiavnických vrchov v blízkosti historicky významného mesta Banská Štiavnica. Moderné a technicky vysokokvalitné stredisko ponúka lyžiarom ideálne športové vyžitie na stredne náročnej zjazdovke v jedinečnom prostredí

SALAMANDRA Resort je najjužnejšie situovaným strediskom na Slovensku. Patrí medzi najzaujímavejšie lyžiarske strediská na Slovensku vďaka svojej severozápadnej orientácii lyžiarskeho svahu, optimálnej náročnosti a relatívne chladnému zimnému počasiu.

Stredisko je atraktívne svojou modernou štvorsedačkovou lanovkou s bublinami, bezkontaktným turniketovým systémom, moderným zasnežovacím systémom, prírodným jazerom, tzv. tajchom, a kvalitným zázemím potrebným na profesionálnu prevádzku počas zimnej sezóny.

Vzdialenosť z Novej Bane je 28 km.   Info: www.salamandra.sk, info@salamandra.sk , +421 45 68 44 228

Ski blanc Ostrý Grúň – Kollárová

Nachádza sa v prostredí malebných svahov pohoria Vtáčnik v lyžiarskom stredisku Ski Blanc Ostrý Grúň – Kollárová. K dispozícií sú štyri vleky a päť zjazdoviek, samozrejmosťou je skiservis, požičovňa lyžiarskeho vybavenia či možnosť ubytovania. Lyžiarske stredisko Ski Blanc Vám ponúka aj atrakcie ako večerné lyžovanie, sánkarská dráha či snowtubing.

Ski Blanc to je rodinná lyžovačka v rodinnej atmosfére.

Vzdialenosť z Novej Bane je 19 km.

Info: http://www.skiblanc.sk,  skiblanc@skiblanc.sk , +421 905 643 010

 

 Jazdecká škola Beri

Jazdecká škola Beri poskytuje základný výcvik v jazdeckých disciplínach parkúr, drezúra a voltíž pre všetky vekové kategórie už od predškolského veku.

Pre najmenších k dispozícii krytá hala, pre dospelých tie najkrajšie vychádzky do okolia Novej Bane. Individuálny prístup, kone vhodné pre každú vekovú kategóriu vám zaručia nezabudnuteľný zážitok.

Vzdialenosť z Novej Bane je 3,8 km. Info: http://www.jsberi.com

  

 

Vodný raj Vyhne

Nachádza sa v malebnej obci Vyhne, uprostred nádherných Štiavnických vrchov,

na miestach kedysi preslávených kúpeľov, v oblasti známej svojimi liečivými termálnymi prameňmi.

Vodný raj Vyhne je miesto, kde počas celého roka nájdete príjemný relax, harmóniu a pohodu. Bez ohľadu na počasie, či ročné obdobie je v našom relaxačno-športovom centre k dispozícii celý rad wellness služieb a možností na športové vyžitie.

  Vzdialenosť z Novej Bane je 26 km.

Info: www.vodnyrajvyhne.sk, vodnyrajvyhne@vodnyrajvyhne.sk, +421 45 69 49 712

Načítavam kalendár...
- Voľné
08
- Obsadené
08
- Rezervované

Jar je najlepším obdobím na začatie ...
Vychutnajte si celoročný relax v lone ...

© 2012 Vila Šibeničný Vrch
tworba web stránok